29.04.2019

Can Kazaz’dan Özel Bir Video: ‘Sürsün Bahar’

Can Kazaz, yeni videosu ‘Sürsün Bahar’ ile müzikseverlerin karşısında!

Albümün en sevilen ve dijital platformlarda en çok dinlenen şarkılarından biri olan ‘Sürsün Bahar’, sanatçı için özel bir anlam taşıyor.

Yönetmenliğini Onur Işık Cantürk’ün üstlendiği ve çekimleri Bolu’da gerçekleştirilen ‘Sürsün Bahar’ videosunu YouTube üzerinden izlemek için: https://bit.ly/2UNg6NZ 

‘Sürsün Bahar’ı dijital platformlar üzerinden dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/can-kazaz-sursun-bahar 

‘Sürsün Bahar’ın söz, beste ve aranjesi albümdeki diğer şarkılarda olduğu gibi Can Kazaz imzası taşıyor. Albüme ismini veren ve açılış şarkısı olan ‘Sürsün Bahar’la ilgili Can Kazaz şunları söyledi; "İnsan sevdiklerini kaybetse bile onları en güzel anılarla, güzel hatıralarla yad ettiğinde kaybın üstesinden kendini iyi hissederek gelebiliyor. Sürsün Bahar klibiyle de bugüne kadar yaptığım en özel çalışma, babam için oluşturmaya çabaladığım müzikal bir anıt. Kaybettiklerini gülümseyerek anmak isteyen herkesin seyrine de açık."

Universal Müzik Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alan “Sürsün Bahar” albümü, Can Kazaz’ın şehir hayatına ve şehir hayatında yalnızlaşmış modern insana dair çarpıcı gözlemlerini içinde barındırıyor. Kayıtları Hayyam Stüdyoları’nda gerçekleştirilen albümün mix ve mastering işlemlerini Barış Büyük üstlendi.

Can Kazaz hakkında daha fazla bilgi için:
Instagram: https://www.instagram.com/kazazcan
Twitter: https://twitter.com/bensizdenkactim
Facebook: https://www.facebook.com/cankazazpage