18.10.2019

CEREN GÜNDOĞDU’DAN ÇARPICI BİR AYRILIK ŞARKISI: KAYIP

Ceren Gündoğdu, Universal Müzik Türkiye etiketiyle çıkardığı yeni teklisi "Kayıp"la müzikseverlerin karşısında!

“Kayıp”ı dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/CerenGundogduKayip

Alternatif pop tarzının yükselen seslerinden Ceren Gündoğdu, yeni şarkısı “Kayıp”la yazdığı şarkılarla melankolik, romantik ve samimi bir müzik dili yaratmanın peşinde olduğunu dinleyenlere bir kez daha hissettirecek. Dream pop tuşluları ile 90’lar hüznünü buluşturan şarkı, Ceren’in şarkılarında hâkim olan hikâye anlatıcılığının da altını bir kez daha çiziyor.

“İnsan bazen kaybettiği şeylere o kadar çok takılır ki yaşamayı unutur. Bu şarkı yaşamayı tekrar hatırlamak isteyenlerin şarkısı olsun istedim” diyen Ceren, büyük bir hüznü anlattığı şarkısında dinleyiciye ayrıntılarla dolu çarpıcı bir hikâye sunuyor.

Söz ve bestesi Ceren Gündoğdu’ya, düzenlemeleri Arel Koray Nalbant’a ait olan şarkının video klibinin yönetmenliğini Onur Işık Cantürk üstlendi. Çekimleri Bolu’da yeşil rengin hâkim olduğu Mudurnu ilçesinde gerçekleştirilen klibi YouTube üzerinden izlemek için: https://youtu.be/SHB8tqim75w

Ceren, hâlen, bir Zorlu PSM prodüksiyonu olan “Damdaki Kemancı” müzikalinde “Hodel” karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Ceren Gündoğdu hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/cerengundogdu__

Twitter: https://twitter.com/cerengndgd

Facebook: https://www.facebook.com/cerengndgd