26.07.2019

DEEPERISE VE JABBAR’DAN BEKLENEN ŞARKI GELDİ: UZUN UZUN

DJ & Prodüktör Deeperise ve çok yönlü müzisyen Jabbar ikilisi çok ses getirecek şarkıları “Uzun Uzun” ve şarkının İngilizce versiyonu “Call Me”yi Universal Music Türkiye etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

2017’de “Raf”, 2018’de de “Geçmiş Değişmez” ve İngilizce versiyonlarıyla yerli ve yabancı birçok müzik listesinde zirvede yer alan ve Türkçe elektronik müziğe yeni bir soluk getiren sanatçıların üçüncü birliktelikleri “Uzun Uzun”, bu sene adından hayli söz ettirecek.

“Uzun Uzun”u dijital platformlar üzerinden dinlemek veya satın almak için:

https://UMGTurkey.lnk.to/DeeperiseJabbarUzunUzun

“Call Me”yi dijital platformlar üzerinden dinlemek veya satın almak için:

https://UMGTurkey.lnk.to/DeeperiseJabbarCallMe

Yönetmen koltuğunda Emre Küçükosman’ın oturduğu ve nefis görüntüler barındıran videolar da şarkılar ile aynı anda yayımlandı.

“Uzun Uzun” için çekilen klibi YouTube üzerinden izlemek için:

https://youtu.be/ZM0e-M02Lj0

10 yılı aşkın süredir prestijli mekanlarda DJ’lik yapan ve Türkçe elektronik müziğe yeni bir soluk getiren Deeperise, ülkenin en önemli prodüktörlerinden biri olarak gösteriliyor.

Deeperise ile ortak çalışmaları ‘Raf’ ve ‘Geçmiş Değişmez’ ile milyonlara ulaşan Jabbar, 2018 yılında tüm şarkıların söz bestelerinin kendisine ait olduğu ilk solo albümü “Yineleme”yi Universal Müzik Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Jabbar’ın kendine has çarpıcı vokali ve Deeperise’ın özgün sound’u ve düzenlemesiyle şekillenen “Uzun Uzun”un sözleri Jabbar imzası taşıyor. İki farklı tarzın muhteşem birlikteliğinden doğan “Uzun Uzun” içinde barındırdığı müzikal öğelerle zamansız bir şarkı olmaya aday!

Deeperise hakkında daha fazla bilgi almak için:

Instagram: https://www.instagram.com/deeperise

Twitter: https://twitter.com/deeperise

Facebook: https://www.facebook.com/DeeperiseOfficial