29.11.2019

Duyduk Duymadık Demesin Hiç Kimse, İşte İlan Ediyorum Herkese!

Hey! Douglas’ın, 70’lerin meşhur şarkısı ‘Bim Bam Bom’u kendine has özgün tarzıyla yorumladığı yeni teklisi şimdi tüm dijital platformlarda!

Elektronik müzik sahnesinde kendi kitlesini yaratan; soul, funk ve saykodelik sularda gezinen modern müziğini her yaştan kitleye sevdiren Hey! Douglas, Universal Music Türkiye etiketiyle yayımladığı ‘Bim Bam Bom’da, trap sound’unu dans müzik unsurlarıyla harmanlayarak dinleyicilerini dansa çağırıyor.

‘Bim Bam Bom’u dijital platformlar üzerinden satın almak ve dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/BimBamBom

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinden biri olan VEYasin, Hey! Douglas mahlasıyla özellikle 70’ler döneminde yayımlanan Türkçe eserlere vokallerinde Gaye Su Akyol’un eşlik ettiği ‘Ayva Çiçek Açmış’ ve Can Gox’un seslendirdiği ‘Deterjan’ gibi yorumlarla yepyeni bir soluk getirdi. Hey! Douglas’ın bu çalışmalarının yanında 2019’da yine Universal Music Türkiye etiketiyle piyasaya sürdüğü ilk stüdyo albümü ‘Marşandiz’ de dinleyiciler tarafından büyük beğeniyle karşılandı.

Yurt içi ve yurt dışında düzenli olarak verdiği konserlerle festivallerin en sevilen isimlerinden biri olan Hey! Douglas, yaratıcı yorumları ve görsel kimliğiyle kısa sürede alanında öncü bir isme dönüştü.

Hey! Douglas hakkında daha fazla bilgi için:

Facebook: https://www.facebook.com/heydouglas/

Instagram: https://www.instagram.com/hey_douglas