02.03.2020

EKİN BERİL’İN ALBÜMÜ “DUALİTE” YAYINDA!

Ekin Beril ilk albümü “Dualite” ile müzikseverlerin karşısında! 11 şarkıdan oluşan “Dualite”, dinleyicileri eğlenceli ve sorgulayıcı bir yolculuğa davet ediyor.

“Dualite” albümünü dijital platformlar üzerinden dinlemek ya da satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/EkinBerilDualite

Albümün çıkış parçası “Uzayın Dibi” için Utku Kemal Durmaçalış yönetmenliğinde çekilen video klibi izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=Cf2-BkHWcGM

Ekin Beril, sosyal medya platformlarında yayımladığı ve popüler şarkıları yeniden yorumladığı videolarla dinleyicinin dikkatini çekmeyi başardı. Bu videolarıyla milyonlara ulaşan Ekin, Türkiye’de evinde müzik yaparak paylaşan birçok sanatçıya da ilham ve cesaret verdi.

“Dualite” albümündeki tüm şarkıların söz ve bestesi Ekin Beril’e aitken, albümün prodüksiyonunu Caner Anar (Playjoy) ve Ekin Beril birlikte gerçekleştirdiler. Ekin Beril albümün hikâyesini “Bu albüm ‘dualite’ evrenindeki gerçekliği sorgulamak için çıkılan zihinsel bir yolculuğu anlatıyor. Bundan 6 milyon yıl önce çok uzak bir galakside; uzayın en dibinde yaşayan kahramanımız, kendine gerçeklik hakkında birtakım sorular soruyor ve her soru onu ve bilincini değiştirmeye başlıyor” diyerek anlatıyor ve albüm boyunca “İyi-kötü, güzel-çirkin, doğru-yanlış, var-yok…Tüm bu kavramlar göreceliyken, tek bir gerçeklikten söz edilebilir mi?” sorusunun derinliklerine iniyor.

Tüm sözleri ve besteleri Ekin Beril’e ait olan “Dualite” albümünde bulunan şarkılar:

 1. Dualite
 2. Uzayın Dibi
 3. Deli Bir Rüya
 4. Petrichor
 5. Ercüment
 6. Ha Ha
 7. Biraz Sussana
 8. Sakin
 9. Zaman II
 10. Bükülür Galaksiler
 11. Hiç Olmasak

Ekin Beril hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/ekinberil/
Twitter: https://twitter.com/ekinbrlmusic
Facebook: https://www.facebook.com/ekinbrlmusic