06.12.2019

Güneş Ergün ve Aspova’dan: ‘BİLEMEDİM HİÇ’

Yetenekli DJ & Prodüktör Güneş Ergün ve son zamanlarda yakaladığı çıkışla adından söz ettiren R&B - Hip Hop sanatçısı Aspova bu şarkıda bir araya geldi. Buzuki melodileriyle trap beat’lerini aynı çatı altında toplayan ‘Bilemedim Hiç’ Universal Müzik Türkiye etiketiyle şimdi tüm dijital platformlarda!

Sözleri Aspova’ya, bestesi ve düzenlemesi Güneş Ergün’e ait olan ‘Bilemedim Hiç’i dijital platformlar üzerinden satın almak ya da dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/BilemedimHic

‘Bilemedim Hiç’in video klibi son dönemin başarılı video klip yönetmenlerinden Silvyo Behmoaras’a ait. Göz kamaştırıcı görsel efektlerle desteklenen videoyu izlemek için: https://youtu.be/DTyKwzbDfpU

Güneş Ergün Hakkında

Londra’da müzik prodüksiyonu eğitimi alan, Avrupa’da ve Türkiye’de ünlü mekânlarda düzenli olarak sahne alan Güneş Ergün; house, deep house, disco ve funk gibi geniş kapsamlı çalışmalara imza attı. Özellikle Felix Jaehn’in ‘Ain’t Nobody (Loves Me Better)’ parçasına yaptığı remix’i büyük beğeni toplayan Güneş Ergün, Kenan Doğulu’nun ‘İlk Adımı Sen At’ şarkısının da prodüktörlüğünü üstlendi.

Aspova Hakkında

‘Bilemedim Hiç’ için Güneş Ergün’le bir araya gelen ve muazzam vokal yeteneğiyle ön plana çıkan Aspova, R&B tarzının ülkedeki en önemli temsilcilerinden. 2018’den bu yana üç albüm çıkaran üretken sanatçı, bilhassa son albümü “Hell” ile büyük bir liste başarısı elde etti.

Güneş Ergün hakkında daha fazla bilgi için:
Instagram:
https://www.instagram.com/djgunesergun/
Twitter: https://twitter.com/djgunesergun