25.03.2019

Hey! Douglas İlk Albümü Marşandiz ile Müzikseverleri Dansa Davet Ediyor!

2013 yılından beri birçok live setini dinleyiciyle paylaşan Hey! Douglas’ın ilk albümü Marşandiz, tüm dijital platformlarda, müzikseverlerin karşısında!

Elektronik müzik sahnesinde kendi kitlesini yaratan ve yeni nesil saykodelik (psychedelic) tarzını her yaştan kitleye sevdiren Hey! Douglas, ilk albümü Marşandiz’i Universal Music Türkiye etiketiyle yayınladı. Marşandiz’de düzenleme ve bestesi Hey! Douglas imzası taşıyan daha önce yayınlanmamış, 10 yeni şarkı yer alıyor. 
 
“Marşandiz”i dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satin almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/Marsandiz
 
İşte “Marşandiz”deki tüm şarkılar; 
 
1. Mesafeler
2. Eşkıya
3. Lokomotif
4. Disko Han
5. Akrep
6. Tulumba
7. Avlak 
8. Randevu
9. Dağlarda Dans
10. Sayende
 
Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinden biri olarak bahsedilen VEYasin'in, Hey! Douglas mahlasıyla yayınladığı ilk albümü Marşandiz, yük treni anlamına geliyor. Hey! Douglas’In kendi mutfağında hazırladığı farklı şarkılarını ayrı ayrı vagonlara yüklediği albümde birçok değerli müzisyenin katkıları bulunuyor. 
 
Yurtiçi ve yurtdışında verdiği konserlerle büyük bir dinleyici kitlesine ulaşan Hey! Douaglas, Türk müziğindeki dönemlerden esinlenerek psychedelic, funk ve soul yansımalarla oluşturduğu yaratıcı yorumları ve görsel kimliğiyle kısa sürede büyük bir fenomene dönüştü. 
 
Hey! Douglas hakkında daha fazla bilgi için: