14.06.2019

Hey! Douglas, “Leylim Leylim” ile Müzikseverleri Dansa Davet Ediyor!

2013 yılından bu yana birçok live setini dinleyiciyle paylaşan Hey! Douglas, usta sanatçı Fikret Kızılok’un “Leylim Leylim” parçasına kattığı özgün yorum ile tüm dijital platformlarda, müzikseverlerin karşısında!

Elektronik müzik sahnesinde kendi kitlesini yaratan; soul, funk ve saykodelik sularda yüzen ve modern müziğini her yaştan kitleye sevdiren Hey! Douglas, Universal Music Türkiye etiketiyle piyasaya sürdüğü yeni şarkısı “Leylim Leylim” ile hit parçalarına bir yenisini ekliyor!

 

“Leylim Leylim”i dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://UMGTurkey.lnk.to/HeyDouglas-LeylimLeylim

 

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinden biri olan VEYasin, Hey! Douglas mahlasıyla özellikle 70’ler döneminde yayımlanan Türkçe eserlere kattığı “Ayva Çiçek Açmış” ve “Deterjan” gibi yorumlarla dans pistlerinin aranılan ismi oldu. “Leylim Ley” ile bu başarılarına bir yenisini ekleyen Hey! Douglas, ilk stüdyo albümü Marşandiz’i yine Universal Music Türkiye etiketiyle 22 Mart 2019’da piyasaya sürmüştü.

 

Yurt içi ve yurt dışında düzenli olarak verdiği konserlerle festivallerin en sevilen isimlerinden biri olan Hey! Douglas, yaratıcı yorumları ve görsel kimliğiyle kısa sürede alanında öncü bir isme dönüştü.

 

Hey! Douglas hakkında daha fazla bilgi için:

Facebook: https://www.facebook.com/heydouglas/

Instagram: https://www.instagram.com/hey_douglas