KALI UCHIS & SZA, HANS ZIMMER, ELTON JOHN VE THE ROLLING STONES’DAN EFSANE ÇIKIŞLAR!
KALI UCHIS & SZA, HANS ZIMMER, ELTON JOHN VE THE ROLLING STONES’DAN EFSANE ÇIKIŞLAR!

KALI UCHIS & SZA, HANS ZIMMER, ELTON JOHN VE THE ROLLING STONES’DAN EFSANE ÇIKIŞLAR!

Kali Uchis & SZA – “fue mejor”

Grammy ödüllü sanatçı Kali Uchis “fue mejor”un yeni versiyonunu yayımladı! Uchis’in Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı SZA ile bir araya geldiği yeni versiyonun efsane müzik videosu için yönetmen koltuğuna Daniel Sannwald oturdu. “fue mejor” isimli parça ilk olarak 2020 yılında Uchis’in İspanyolca albümü “Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios)” ile yayımlanmıştı. Yetenekli sanatçı bu ayın başlarında Yılın Latin Pop Albümü dalında ilk Billboard Latin Müzik Ödülü'nü, ocak ayında ise Kaytranada ile kaydettikleri “En İyi Dans Kaydı dalında ilk Grammy'sini kazanmıştı. Dünya çapında başrısı ve müzikal yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Kali Uchis’in yeni versiyonuyla yayımlanan parçası “fue mejor”ı mutlaka dinleyin!

 

Hans Zimmer – “No Time To Die”

Decca Records, ülkemizde de 1 Ekim’de vizyona giren 25. James Bond filmi No Time To Die’ın Hans Zimmer imzalı soundtrack albümünü yayımladı! Albümle aynı ismi taşıyan “No Time To Die” isimli parçayı adından sıkça söz ettiren genç ve başarılı sanatçı Billie Eilish seslendiriyor.

Filmin yapımcıları Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli şunları söyledi: “Hans ve ekibi No Time To Die için olağanüstü bir iş çıkardılar. Bu efsanevi besteciyle şimdiye kadarki en iyi Bond film müziklerinden birinde çalışmış olmak kesinlikle muhteşem bir ayrıcalıktı. Billie ve FINNEAS, 25. filmimiz için oldukça iddialı ve ses getirecek bir şarkıya imza attı.”

 

Elton John & Stevie Wonder– “Finish Line”

Elton John, her daim beğenilen ve asla modası geçmeyen süper star Stevie Wonder ile kaydettiği yepyeni parçası “Finish Line”ı yayımladı! “Finish Line”, Elton John’un uzun zamandır beklenen, 22 Ekim’de yayımlanacak albümü “The Lockdown Session”daki birbirinden efsane 16 şarkıdan biri. Bu keyifli parçayı kaçırmayın!

 

The Rolling Stones - “Troubles A’ Comin”

The Rolling Stones’dan daha önce duyulmamış yepyeni bir şarkı: “Troubles A’ Comin”! Grubun 1981 yılında yayımlanan efsane albümleri “Tattoo You”nun Universal Music etiketiyle yayımlanacak 40. yıl özel sürümünde yer alacak olan “Troubles A’ Comin”, 1979 yılında Paris’te kaydedildi.

 

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.universalmusic.com