17.05.2019

ÓLAFUR ARNALDS’IN HAZIRLADIĞI PEACEFUL MUSIC ÇALMA LİSTESİ YAYINDA

Geçtiğimiz yıl yayınladığı, çok beğenilen “re:member” albümünün ardından başladığı yoğun turne kapsamında 15 Mayıs’ta Zorlu PSM’de müzikseverlere benzersiz bir deneyim yaşatan İzlandalı müzisyen Olafur Arnalds, Peaceful Music çalma listesinin konuğu oluyor. Çalma listesinin yanında bir de kısa belgesel Apple Music üzerinden izlenebiliyor. Bu kısa belgeseli izlemek ve Peaceful Music çalma listesini dinlemek için: 

Peaceful Music - https://apple.co/2JKW5pd  
Peaceful Music Presents Ólafur Arnalds - https://apple.co/2VKZQ5a  

Ólafur Arnalds bu liste ile ilgili şunları söyledi: “Bu çalma listesi için hazırladığım seçki, dinleyiciyi farklı müzikal manzaraların olduğu bir yolculuğa çıkarırken huzur hissini devam ettirmeyi amaçlıyor. Ayrıca her yerdeki insanlarla sevdiğim yeni şarkıları paylaşma şansı veriyor.”

Peaceful Music, dinlenmek ve huzur bulmak isteyenlerin tek adresi olacak bir çalma listesi. İşe giderken ya da bir sınava hazırlanırken, hatta belki bir yoga dersinde dinleyiciler, onlar için bu müzik türünün yenilikçi sanatçıları tarafından hazırlanmış yüksek kaliteli bir müzikal seçkiye ev sahipliği yapan bir yerde olduklarının bilincinde olacaklar. Dikkatli dinleyiciler için çağdaş, ambiyans müziği, chill out ve elektronik müziğin karışımı çok önemlidir ve Peaceful Music bu işi onlar için en iyi şekilde yapacak.