09.10.2020

Lvbel C5 Yeni ve Dikkat Çekici Bir Şarkıyla Karşınızda: “Hani”

Genç, yeni, iddialı ve cesur... Lvbel C5 müziğini tanımlayan her şeyi yeni single’ında biraraya getiriyor: Hani. Kendinden emin müzikal tarzı ve gözüpek sözleri Türkçe Rap sahnesinde farklılaşan Lvbel C5, tanıdık olduğumuz enerjisini ‘Hani’nin her mısrasına taşıyor.

 

‘Hani’yi tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://umgturkey.lnk.to/lvbel-c5-hani

‘Hani’nin Aral Yici tarafından çekilen video klibini izlemek için:

https://umgturkey.lnk.to/lvbel-c5-hani-video

 

Lvbel C5: “İçinde bulundugumuz bu zamanın en büyük belirleyici güçlerinden biri ekonomi. Gençlerin en ihtiyaç duydukları alanlarda etkili olan paranın, kendi stilinde bi anlatım biçimi olsun istedim. Sözlerinde deneyimlerimi ve çevremde gözlemlediklerimi, hayat tarzımdan kaynaklanan fikirler ile biraraya getirdim.”

Söz ve bestesini Lvbel C5’ın üstlendiği şarkının prodüktörlüğünü Akdo gerçekleştirdi.

Lvbel C5 "‘Hani’yi yazarken dinleyicilerini para ile olan ilişkileri hakkında daha fazla düşünmeye teşvik etmek istiyordu: Taslaklarını hızlıca çıkardığım ve üzerinde çalışırken fazlasıyla eğlendiğim bir şarkı oldu. İnsanlara aslında onları ilgilendiren bir soruyu sordurmak istedim: ‘Gerçekten para kime gerekmez ki?’ Sözlerine tarzımın imzası haline gelmesini istediğim tavır ve cümlelerden kattım. Yazdığım en favori şarkılarımdan biri.”

Müzisyen bir babanın oğlu olan Lvbel C5, küçük yaşlarından itibaren ritimle iç içe büyüdü. Bir süre lisanslı olarak futbol da oynayan Lvbel C5, uzun yıllar boks eğitimi de aldı.

Lvbel C5 hakkında daha fazla bilgi için:

Instagram: https://www.instagram.com/lvbelc5/