28.08.2020

Martino’nun İlk Albümü “11:23”ün Üçüncü Şarkısı “Kurtar” Yayında!

Özgün tarzıyla fark yaratan ve şimdiden Zeynep Bastık, Oğuzhan Koç ve Berkcan Güven gibi isimlerin dikkatini çekmeyi başaran Martino, üçüncü şarkısı “Kurtar”ı klibiyle birlikte Universal Müzik Türkiye ve Kamp Records etiketiyle dinleyiciyle buluşturdu.

“Kurtar”ı dijital platformlar üzerinden dinlemek ya da satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/Kurtar

“Kurtar”ın Eymen Topçuoğlu ve Can Esat Yalkın’ın yönetmenliğinde çekilen klibini izlemek için: 
https://youtu.be/6P_fVf99Ra8

Türkiye müzik piyasasında daha önce denenmemiş bir sound’a sahip olan Martino’nun “11:23” albümünün prodüktörlüğünü Türkiye’nin en önemli müzik prodüktörlerinden biri olarak gösterilen VEYasin üstlendi.

Martino’nun ,7 şarkıdan oluşan albümü “11:23” 4 Eylül’de yayında olacak.

Martino Hakkında
Laçin Martynov, 1998’de İtalya Milano’da doğdu. Ailesi dört nesildir müzisyenlerle dolu olduğu için beş yaşında kemana başladı. Profesyonel keman eğitimi sırasında ANTDOB çocuk korosunda söyledi ve çocuk oyunlarında rol aldı. Antalya Devlet Konservatuarı’nda eğitim aldı. Antalya Devlet Senfoni Orkestrası’yla konser verdi ve uluslararası yarışmada derece aldı. Ortaokulda kemanı bırakıp eğitimine Anadolu lisesinde devam etti. 2016 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünü kazandı. Lisans ikinci yıldayken VEYasin’le albüm yapmaya başladı. Kariyerinin yöneldiği yol dolayısıyla ODTÜ’yü bırakıp 2019-2020 döneminde Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünü tam burslu kazanıp 1. sınıftan lisans eğitimine baştan başladı. Şu an hem akademik ve profesyonel olarak müzik kariyerine şarkıcı ve söz yazarı olarak devam ediyor.

Martino hakkında daha fazla bilgi için:
Instagram: https://www.instagram.com/martino__l/