13.04.2018

Tamino ile Tanışın

Yarı Mısırlı, yarı Belçikalı 21 yaşındaki şarkıcı ve söz yazarı Tamino'nun yeni şarkısı 'Indigo Nights'ı dinleyin!

Yarı Mısırlı, yarı Belçikalı 21 yaşındaki şarkıcı ve söz yazarı Tamino, kendine has vokal tarzı ve pek çok farklı türdeki sanatçıdan etkilenerek oluşturduğu müzikal evreniyle şimdiden adını duyurmaya başladı. Genç yaşına rağmen yeteneğiyle dikkat çeken Tamino, çıkış şarkısı ‘Habibi’ ve bugün yayınlanan yeni şarkısı ‘Indigo Nights’ ile 4 Mayıs’ta yayınlanacak çıkış EP’si ‘Habibi’ için geri sayıma devam ediyor.

Genç sanatçının ilk iki şarkısı ‘Habibi’ ve ‘Indigo Night’ı iTunes üzerinden satın almak ve dijital platformlardan dinlemek için:

Habibi: https://apple.co/2IRfMIm

Indigo Night: https://apple.co/2IQWB1h

Yetenekli müzisyen, Habibi şarkısının yaratım süreci ile ilgili şöyle söylüyor: “Bir şeyi nasıl ya da neden yazdığınızı tam olarak bilemezsiniz, bir şarkının nasıl ortaya çıktığını da. Ancak bu benim için sorun değil, aslında bu benim en sevdiğim kısım. Habibi için aklıma gelen melodiyle birlikte bu sözcüğü ilk kullandığım anı hatırlıyorum. İlk önce emin olamamıştım ve belki de yalnızca “bebeğim” demeliyim diye düşünmüştüm. Ama sonra “Tabii ki habibi sözcüğünü kullanmalıyım. Bu, güzel bir dilde çok güzel bir sözcük ve tüm ailem bu dili konuşuyor.” dedim. Bu sözcük, küçük bir çocukken her zaman bana söylenirdi.”

Jeff Bulckley’in samimi tınılarını ve Ben Howard’ın derin atmosferik tarzını çağırıştıran Tamino’yu 25-26 Mayıs tarihlerinde İKSV Salon’da canlı olarak dinlemek için: https://bit.ly/2GWRIaE