HEY! DOUGLAS

Ünlü müzik prodüktörü VEYasin’in bağımsız sahnede geçmiş ve çağdaş müziği harmanlamasıyla ortaya çıkan projesi Hey! Douglas, anadolu pop ve rock müziğin altın çağlarından (60’lar ve 70’ler) aldığı ilhamı soul, funk ve psycedelia ile bir araya getirerek Türkçe bağımsız müzik sahnesinde yeni bir dönemin öncüsü oldu.


 HEY! DOUGLAS
“Türkçe bağımsız müzik sahnesinde yeni bir dönemin öncüsü oldu.”
 HEY! DOUGLAS
 HEY! DOUGLAS

Gaye Su Akyol ile iş birliği “Ayva Çiçek Açmış”, Can Gox ile iş birliği “Deterjan” gibi hit şarkılarının yanı sıra enstrümantal kompozisyonlarından oluşan, Anadolu ezgilerini elektronik müzik ile bir araya getiren albümü “Marşandiz”i müzikseverlerin beğenisine sundu.

  “Gaye Su Akyol ile iş birliği “Ayva Çiçek Açmış”, Can Gox ile iş birliği “Deterjan” hit şarkılar arasına girdi.”

Galeri


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.